APIE MUS

LOKACIJA

Lietuva yra vienas patogiausių ir praktiškiausių taškų gabenant prekes iš Azijos į Europą.

Šiaulių miestas – ketvirtas pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame itin išvystytas pramoninis sektorius. Miestas yra puikioje strateginėje padėtyje – lengvai pasiekiamas oro, vandens, kelių ir geležinkelių transporto tinklas. Šiaulių mieste šiuo metu yra suformuotos dvi teritorijos plyno lauko investicijoms – Šiaulių pramoninis parkas (apie 52 ha) ir Šiaulių laisvoji ekonominė zona (133 ha).

Šiaulių laisvoji ekonominė zona įkurta specialios paskirties 132 ha teritorija. Laisvoji ekonominė zona yra greta svarbiausių šalies transporto arterijų – valstybinės reikšmės magistralinio kelio Panevėžys – Šiauliai bei Šiaulių tarptautinio oro uosto. Už 6 km nuo Šiaulių centro įkurta specialioji zona taip pat yra lengvai pasiekiama miesto viešuoju transportu, todėl sudaro sąlygas mieste gyvenantiems darbuotojams patogiai pasiekti savo darbo vietas.

Laisvosios ekonominės zonos teritorija yra padalina į įvairaus dydžio sklypus nuo 1 ha iki 25 ha, kurie papildomai gali būti sujungti ar perskirstyti pagal investuotojo poreikius. Laisvoji ekonominė zona – ūkinei, komercinei ar kitai veiklai pritaikyta teritorija, kurioje yra Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka ūkio subjektams yra sudaromos specialios ekonominės ir teisinės funkcionavimo sąlygos.

FAKTAI

1 DIENA Įmonės įregistravimo trukmė

0% PELNO MOKESČIO ŠIAULIŲ NEMOKAMOJE EKONOMINĖJE ZONOJE

1/4 VISOS PRIDĖTOS VERTĖS PAGAMINAMA GAMYBOS SEKTORIUJE

LIETUVA PASAULYJE yra viena geidžiamiausių vietų investicijai į gamybą

TOP ŠALIS pagal verslo sąlygų palankumą

Šiaulių laisvoji ekonominė zona (LEZ) įkurta siekiant vystyti bei plėtoti ekonominę-komercinę ir finansinę veiklą. Ji garantuoja išskirtines ekonomines ir teisines sąlygas:

Jokių pelno mokesčių pirmuosius 10 metų ir tik 7.5 % pelno mokesčio ateinančius 6 metus, į ilgalaikį turtą investuojant ne mažiau nei 1 mln. eurų.

Jokio nekilnojamojo turto mokesčio.

Jokio dividendų apmokestinimo užsienio šalių investuotojams Šiaulių LEZ.

Infrastruktūra

Dujos

Energijos tiekimas

Lietaus nuvedimas

Gatvės ir jų apšvietimas

Vandens tiekimas

Buitinės nuotekos

Geležinkelis

Šiaulių infrastruktūra suteikia investuotojams daugybę patikimų, greitų ir kokybiškų logistikos galimybių efektyvinti savo veiklą. Jūra, oru, keliais ir geležinkeliais pagrindinės Šiaurės Europos, Vakarų Europos ir Azijos rinkos yra lengvai prieinamos. Šiuo metu yra įrengti visi reikalingi inžineriniai tinklai, susisiekimo komunikacijos su apšvietimo tinklais ir ryšių linijomis. Be to, užsienio ir Lietuvos investuotojams siūlome galimybę įsikurti viso labo per 6 mėnesius.

LEZ įstatymai ir efektyvus infrastruktūros panaudojimas garantuoja palankesnes sąlygas užsienio ir mūsų šalies investuotojams bei naujų darbo vietų steigimą. Taikomos įvairios mokesčių paskatos, vystomos tarptautinės krovinių transportavimo paslaugos, prekyba ir gamyba.

Šiaulių savivaldybė visada stengiasi pateikti palankiausius sprendimus potencialiems investuotojams ir daro viską, kad Šiauliai taptų regioniniu šiaurės Lietuvos centru, kuriančiu didelę pridėtinę vertę turinčią pramonę ir taikančiu žinių ekonomiką.

INDUSTRIJOS

MEDIENOS APDIRBIMAS IR BALDAI

MDF plokštės, durų ir langų rėmai, masinės gamybos ir individualaus dizaino baldai, montavimo putos, mediniai ir metaliniai baldų komponentai.

METALO APDOROJIMAS IR INŽINERIJA

Kruizinių laivų ir keltų metalinės konstrukcijos ir komponentai, vidaus sistemos, pjovimas lazeriu, suvirinimas ir štampavimas.

ELEKTRONIKA

Laidų sistemos ir elektromechaniniai gaminiai, elektros energijos paskirstymo ir elektros valdymo sistemos, elektrinė šildymo įranga.

INVESTUOTOJAI

Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Žemės sklypai yra pritaikomi prie jūsų poreikių
Šiuo metu veikiančios įmonės Sklypai paruošti nuomai Infrastruktūra Orto nuotrauka